Reference

Blíží se konec roku a musím konstatovat, že v oblasti financí v naší domácnosti nezůstal kámen na kameni. Po několika schůzkách s panem Ing. Marián Kolařík jsme postupně, tak jak končily různé smlouvy přehodnocovali veškeré pojistky a spoření které jsme měli. Pan Kolařík vždy přišel s několika návrhy, které připravil na základě předchozí konzultace, vysvětlil v čem je která smlouva lepší a konečné rozhodnutí nechal na nás. Následně připravil všechnu dokumentaci a na nás už jenom zbylo vše překontrolovat a podepsat. Jako bonus jsme dostali „kouzelný šanon“ , ve kterém máme všechny smlouvy přehledně seřazeny. Naše spolupráce do budoucna určitě nekončí a na dotaz, jestli bychom pana Ing. Marián Kolařík doporučili ostatním je odpovědí jednoznačné ANO.

Zdeněk Masteš, elektrotechnik, běžec a chovatel slepic

Pan Kolařík je člověk na správném místě, vždy ochoten s čímkoliv a kdykoliv poradit či pomoci.
Děkujeme za zřízení hypotéky, dle našich požadavků a také za úpravu pojistek, čímž ušetříme několik stovek korun měsíčně a můžeme je investovat do jiných, Vámi doporučených produktů.
Tohoto finančního poradce vřele doporučuji.

Jana Nováková, foodblogerka Solnička v kuchyni

Doporučuji Mariána Kolaříka za skvělý a profesionální přístup. Vše mi podrobně vysvětlil a pomohl vždy, když bylo potřeba. Jsem velice ráda, že jsem našla finančního poradce, který se nestará jen o svou kapsu. Děkuji za neuvěřitelně lidský přístup a pomoc.

Petra Vinklerová, administrativní pracovník, Hranice

Začínal jsem v nové práci a potřeboval jsem pomoct uzavřít pojistku. Pan Kolařík se mnou probral veškeré záležitosti a vše podrobně vysvětlil. Poté, co jsme vše sepsali mi za pár dní donesl ukázat různé návrhy pojistek a ještě znovu dovysvětloval. Poté, co jsme sestavili pojistku, mi ještě pomohl se spořením a to jak s dlouhodobým, tak krátkodobým. Opět vše vysvětlil a donesl na ukázku různé grafy. Byl velmi příjemný a dalo se sním na všem domluvit. Za mě doporučuji všem, kteří potřebují s něčím podobným pomoct.

Karel Novák, Hluzov

….děkujeme panu Kolaříkovi za precizní práci, kterou u nás odvedl, detailně vypracoval několik variant na naše finance a zajištění, které nám stejně detailně a hlavně srozumitelně vysvětlil, do ničeho nás nenutil, vše nechal na našem uvážení, naopak, když jsme potřebovali, rád poradil….
Jedním slovem „DOPORUČUJEME

Gabriela Mádrová, administrativní pracovnice, Doloplazy

Chtěli bychom s manželem velmi poděkovat Mariánu Kolaříkovi za jeho svědomitoupečlivou a profesionální práci při refinancování hypotéky a úvěrů. Práci dotáhl bez průtahů a pečlivě až do posledních detailů. Co jsme nejvíce ocenili po předchozích špatných zkušenostech s jinými finančními poradci – neslibuje hned, že všechno půjde a zařídí lépe. Nejprve zjistí možnosti jaké jsou reálné a potom se snaží najít nejlepší cestu. Ještě jednou díky, Šafaříkovi.

Petra Šafaříková, Hranice

Moc děkuji za přefinancování hypotéky a úpravu pojistek. Ušetřila jsem díky tomu několik tisíc korun měsíčně. Jsem moc spokojená a tohoto finančního poradce můžu určitě doporučit.

Lenka Karasová, Hranice